komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 21 listopada 2017

Alberta, Janusza

[FOTO] Wielkie otwarcie Egurrola Dance Studio w Sky Tower

niedziela, 10.9.2017 18:01 , komentarze: 0 , odsłony: 1665
kategorie artykułu:

To była eksplozja tańca i znakomitej zabawy w wykonaniu najlepszych tancerzy w kraju. Wśród nich Jan Kliment i grupa taneczna VOLT w choreografii Agustina Egurroli. Wszystko z okazji oficjalnego otwarcia Egurrola Dance Studio, które odbyło się 10 września w galerii Sky Tower. 

10 września parter Sky Tower przemienił się w wielką scenę, na której wystąpili tancerze znani z telewizyjnych show i programów rozrywkowych. Wydarzenie poprowadzł Agustin Egurrola, zaś gościem specjalnym był Jan Kliment - tancerz z najwyższą klasą S w tańcach latynoamerykańskich i zwycięzca ostatniej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Widzowie wydarzenia mogli również zobaczyć  tancerzy z Egurrola Dance Studio oraz Zawodową Grupę VOLT współpracującą z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

- Będzie mnóstwo tańca, pokazów i animacji. Ale przede wszystkim zaprezentujemy to, czego uczyć będziemy w Egurrola Dance Studio Wrocław. Przyjdźcie, a przekonacie się, jak wyrazić swoje emocje i uczucia za pomocą tańca zapowiadał choreograf i założyciel szkoły, Agustin Egurrola.

 

Podczas wielkiego otwarcia nie zabrakło też konkursów z nagrodami oraz roztańczonego pokazu mody Egurrola Store. Każdy również mógł porozmawiać z tancerzami, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz wziąć od nich autograf.

Foto: Mikołaj Czerwiński

 

Wasze komentarze

wtorek, 14.11.2017 12:08
poniedziałek, 13.11.2017 15:54
poniedziałek, 6.11.2017 21:34
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele