komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 18 października 2017

Juliana, Lukasza

„Się pomaga na zdrowie!” w Arkadach Wrocławskich

środa, 11.1.2017 10:31 , komentarze: 0 , odsłony: 456
kategorie artykułu:

15 stycznia w Arkadach Wrocławskich odbędzie się prozdrowotna akcja „Się pomaga na zdrowie!”, czyli bezpłatne badania i konsultacje oraz możliwość wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W związku z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 15 stycznia w Arkadach Wrocławskich zorganizowane zostaną bezpłatne badania i konsultacje. Na 9 stanowiskach będzie można między innymi: zbadać poziom cukru we krwi i ciśnienia tętniczego, poddać się badaniu EKG, zbadać stan swojego uzębienia oraz nauczyć się podstaw pierwszej pomocy. Chętni będą mogli także zapisać się do bazy potencjalnych dawców komórek macierzystych z Fundacją DKMS. Na specjalnym stoisku będzie można poćwiczyć również sprawność manualną za pomocą origami. W ramach akcji zorganizowany zostanie też Szpital Pluszowego Misia, w którym najmłodsi będą mogli poznać prace lekarzy „od kuchni” i oswoić się z widokiem „białego fartucha”. W ramach wydarzenia będzie można wesprzeć 25. finał WOŚP.

- „Się pomaga na zdrowie!” w Arkadach Wrocławskich to możliwość wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przy okazji zadbania o swoje zdrowie poprzez skorzystanie z bezpłatnych podstawowych badań medycznych - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu w Arkadach Wrocławskich.

Współorganizatorem prozdrowotnej akcji w Arkadach Wrocławskich jest IFMSA Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny. Zebrane podczas akcji pieniądze zasilą konto tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzorem lat poprzednich fundusze przeznaczone zostaną na ratowanie zdrowia i życia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz na zapewnienie seniorom godnej opieki medycznej.

Bezpłatne badania i konsultacje zorganizowane zostaną 15 stycznia br. na poziomie 0 Arkad Wrocławskich w godzinach 10:00-18:00. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 18 godz temu
piątek, 13.10.2017 13:42
czwartek, 12.10.2017 09:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI