komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Damazego, Waldemara

14-15.01. Spektakl dla dzieci i dorosłych - PO SZNURKU

czwartek, 5.1.2017 09:10 , komentarze: 0 , odsłony: 327
kategorie artykułu:

W weekend 14-15 stycznia zapraszamy na wyjątkowy spektakl dla dzieci i dorosłych - PO SZNURKU

W domu samotnego, starzejącego się pisarza pojawiają się niespodziewani goście: Piotr i pani Ania – ludzie jakby nie z tego świata, obdarzeni dziecięcą radością życia i nieograniczoną wyobraźnią. Każdy przedmiot codziennego użytku, każde słowo wypowiedziane przez bohatera może stać się dla nich inspiracją dla niezwykłej opowieści. Wciągając pisarza w swoje żywiołowe narracje, nieoczekiwanie budzą w nim nowe siły twórcze.

Bardzo udana premiera dla widzów w wieku 10+, majstersztyk treści i formy. Opowieść wzruszająca, zabawna, czarująca w swojej niezwykłej prostocie – „Po sznurku” Joanny Gerigk w reżyserii autorki to spektakl wybitny. Stało się: Mała Scena w Lalkach prezentuje wielką sztukę.
    Małgorzata Matuszewska / Gazeta Wrocławska (fragment recenzji)

 Premiera Wrocławskiego Teatru Lalek, "Po sznurku" w reżyserii Joanny Gerigk to prawdziwa perełka - zachwyca, wzrusza, zapewnia haust twórczej wolności, a przy okazji stawia pytanie o to, co jest normą, a co poza nią wykracza.
    Magda Piekarska / Gazeta Wyborcza (fragment recenzji)

[...] spektakl, który zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców. Tej godziny spędzonej w WTL nie da się opowiedzieć, trzeba ją przeżyć.
    Dagmara Chojnacka / Polskie Radio Wrocław (fragment recenzji)

 

Wasze komentarze

Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele