komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 25 kwietnia 2017

Marka, Jaroslawa

28.01. Vincent - koncert premierowy nowej płyty w Starym Klasztorze

czwartek, 5.1.2017 15:15 , komentarze: 0 , odsłony: 310
kategorie artykułu:

Premiera płyty legendarnego wrocławskiego zespołu Vincent już w styczniu na żywo! Fanów mocnego grania zapraszamy 28 stycznia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze .

Mega energia , metalowe riffy i rewelacyjna oprawa towarzyszy zespołowi od zawsze.
Ten koncert to wydarzenie przez wielkie V !!! Biletem na koncert jest najnowsza płyta zespołu Vincent "Infinity” - special edition. Info o sprzedaży biletów już wkrótce

Droga od Metalmanii przez festiwal w Opolu, Sopocie i... trasykoncertowe po Ukrainie, Białorusi, Niemczech to lata 90-te kiedy to zespół ustalił swoją pozycję na rynku muzycznym. Na czele grupy stał niezmiennie, charyzmatyczny wokalista Piotr Sonnenberg .

Rok 2014 to czas reaktywacji Vincenti koncerty , które przyciągnęły całą rzeszę zarówno starych jak i nowych fanów zespołu.

Rezultatemwytężonej pracy w studio spółki kompozytorskiej - Piotr Sonnenberg(voc) i Boogie Skiedrzyński (gitara) są płyty o enigmatycznych, intrygujących tytułach Aura (2014) i Infinity (2016).

Swojego rodzaju wisienkę na torcie stanowi fakt, że za produkcję obu płyt odpowiada Voytek Kochanek – American Music Production (laureat nagrody Grammy za dźwięk płyty Chaka Khan, znany też ze współpracy m. in. z Ozzy Osbourne, Steve Vai, Guns N’ Roses,

Peter Frampton czy Whitesnake).\ Wśród gości w nagraniach brało natomiast udział kilku interesujących muzyków np. Jacek Krzaklewski (Perfect). Video klipy promujące w/w wydawnictwa zaprezentowane zostały na kanałach m. in. Interia, Onet i YouTube.

Vincent reprezentuje wartości, których na rodzimej muzycznej scenie rockowej bardzo brakuje.

Świadomość swoich korzeni przy jednoczesnym czerpaniu pełnymi garściami ze współczesnych brzmień, radość grania i moc płynąca z ich muzyki. Zespół porywa publiczność podczas koncertówna żywo

Zespól tworzy ekipa wrocławskich muzyków – Piotr ”Mały” Sonnenberg – vocal ,Waldemar „Ace„ Mleczko – gitara, Mariusz”Mario” Ciechowski –bass , Boogie Skorvensen – gitara, Adam Moszyński "Zwierzak" –drums .

 

28.01.17 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

VINCENT

bilety: 25 zł - przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 30 zł - w punktach sprzedaży i w dniu koncertu

 

Biletem na koncert jest najnowsza płyta zespołu Vincent "Infinity” - special edition do nabycia w klubie Stary Klasztor Osoby które zakupią bilety w punktach sprzedaży poza klubem Stary Klasztor lub online otrzymają płytę przy wejściu na koncert. Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.plwww.biletyna.pl rezerwacje: bilety@o2.pl

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 24.4.2017 09:24
piątek, 21.4.2017 11:22
niedziela, 23.4.2017 09:45
niedziela, 23.4.2017 09:10
piątek, 21.4.2017 09:07
sobota, 22.4.2017 08:10
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele