komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 24 czerwca 2017

Jana, Danuty

Otwarcie największej plaży miejskiej we Wrocławiu

niedziela, 11.6.2017 09:11 , komentarze: 0 , odsłony: 1987
kategorie artykułu:

14 150 m2 powierzchni, 1 100 ton piasku, 900 miejsc do siedzenia, 450 lampek, 21 kranów do nalewania piwa, 3 bary, niezliczone godziny wytężonej pracy - rusza HOTSPOT!!

W sobotę 10 czerwca we Wrocławiu została otwarta najwększa plaża miejska w Polsce. Beach bar zlokalizowany przy moście Milenijnym już od godziny 11:00  tętnił życiem. Organizatorzy zapewniają, że będzie atywnie, wakacyjnie i przede wszystkim muzycznie. Atrakcje dla najmłodszych plażowiczów  przewidują gry i zabawy, malowanie twarzy, bańki mydlane, pokazy, warsztaty żonglerskie, zajęcia związane z żeglarstwem i konkursy w którch wygrać będzie można 50% zniżkę na półkolonie żeglarskie, czy też od razu na miejscu przepłynąć się po Odrze żaglówką. Na tym jednak nie koniec wodnych atrakcji.

Dla nieco starszych, pokazy holowania na nartach wodnych i wakeboardzie. Spragnineni sporotwych atrakcji na lądzie, będą mogli wziąć udział w turniej siatkówki plażowej. Do dyspozycji Wrocławian pozostanie również skimboard. Zapowiada się kolejne doskonałe miejsce do spędzaniu wolnego wakacyjnego czasu we Wrocławiu.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 22 godz temu
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele