komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 21 listopada 2017

Alberta, Janusza

Policjanci zapobiegli próbie samobójczej

wtorek, 17.10.2017 16:51 , komentarze: 0 , odsłony: 779
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci z patrolu motocyklowego w trakcie służby pełnionej na terenie miasta otrzymali informację, od pewnego mężczyzny, że jego znajoma chce odebrać sobie życie. Kobieta miała znajdować się w mieszkaniu po zażyciu dużej ilości leków. Funkcjonariusze w związku z zagrożeniem życia natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Okazało się, że mieszkanie w którym znajduje się kobieta trzeba było otworzyć siłowo. Na szczęście pomoc przyszła na czas i w chwili interwencji pokrzywdzona była przytomna, ale wymagała natychmiastowego przewiezienia do szpitala z uwagi na zażycie znacznej ilości leków.

Zdjęcie ilustracyjne - Mikołaj Czerwiński/Doba.pl

W związku z tym funkcjonariusze używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych niezwłocznie pojechali pod wskazany adres podany przez zgłaszającego. Na miejscu mimo wielokrotnego wezwania do otwarcia drzwi nikt nie reagował. Po rozmowie z sąsiadami ustalono, że kobieta prawdopodobnie znajduje się w środku.

Na miejsce wezwano Straż Pożarną i Pogotowie Ratunkowe oraz męża pokrzywdzonej. Strażacy przy pomocy sprzętu specjalistycznego otworzyli drzwi do mieszkania. Po wejściu do środka w jednym z pokoi zauważono leżącą kobietę na łóżku, z którą był ograniczony kontakt. Obok niej były lekarstwa i butelka po alkoholu.

Zespół ratownictwa medycznego podjął decyzję o natychmiastowym przetransportowaniu kobiety do szpitala.

 Źródło: Policja Dolnośląska 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 10 godz temu
wtorek, 14.11.2017 11:43
2
niedziela, 12.11.2017 20:23
3
niedziela, 12.11.2017 11:03
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche