komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 23 września 2017

Tekli, Boguslawa

Policjant w czasie wolnym interweniował w czasie kradzieży rozbójniczej

środa, 17.5.2017 14:01 , komentarze: 0 , odsłony: 446
kategorie artykułu:

Wrocławski policjant „na wolnym” zauważył mężczyznę szarpiącego się z pracownikiem ochrony sklepu odzieżowego. Okazało się, że próbował on wynieść skradzione spodnie i koszule, nie płacąc za towar. Policjant widząc całą sytuację postanowił zainterweniować. Ostatecznie podejrzany został przekazany przybyłym na miejsce funkcjonariuszom w patrolu. Zatrzymany usłyszał zarzuty za kradzież rozbójniczą, oraz kierowanie gróźb karalnych.

Funkcjonariusz z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin będąc w czasie wolnym od służby wspólnie z pracownikiem ochrony zatrzymał mężczyznę podejrzanego kradzież rozbójniczą w sklepie. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z placówek handlowych przy ul. Legnickiej. Łupem złodzieja miały paść 2 pary spodni i koszul. W celu utrzymania się w posiadaniu zabranych rzeczy, zastosował on przemoc fizyczną wobec pracownika ochrony sklepu, odpychając go i uderzając. Widząc całą sytuację zareagował znajdujący się w pobliżu policjant na wolnym. Na niego również w trakcie interwencji skierowała się agresja mężczyzny.

28 – latek po zatrzymaniu został przekazany przybyłemu na miejsce patrolowi i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży rozbójniczej oraz kierowania gróźb karalnych, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Wrocław Fabryczna.

źródło: Policja Dolnośląska

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 18.9.2017 12:20
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI