Repertuar Kina Nowe Horyzonty 29.07-04.08.2016
16. MFF T-MOBILE NOWE HORYZONTY:
MIĘDZYNARODOWY KONKURS NOWE HORYZONTY:
OSTATNIE DNI MIASTA - PROD. EGIPT, NIEMCY, WIELKA BRYTANIA, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE:
PIĄTEK – 13.15...
POKAZ KRÓTKICH FILMÓW NAGRODZONYCH W KONKURSACH:
NIEDZIELA – 16.00...
POKAZY SPECJALNE:
PRZYPADEK - PROD. POLSKA 1981:
PIĄTEK – 16.00...
FILMY NAGRODZONE W KONKURSACH:
NIEDZIELA – 13.15, 16.15, 16.15, 19.15..
OPERA FILMOWA:
RIVER OF FUNDAMENT - PROD. USA; MIEJSCE: NARODOWE FORUM MUZYKI:
PIĄTEK – 17.00...
SOBOTA – 17.00...
PANORAMA - GALA:
JA, DANIEL BLAKE - PROD. WIELKA BRYTANIA, FRANCJA, BELGIA:
PIĄTEK – 09.45...
JULIETA - PROD. HISZPANIA:
PIĄTEK – 21.45...
KLIENT - PROD. IRAN, FRANCJA:
PIĄTEK – 15.45...
KOMUNA - PROD. DANIA, SZWECJA, HOLANDIA:
SOBOTA – 18.00...
NIEDZIELA – 12.45, 15.45...
SŁUŻĄCA - PROD. KOREA POŁUDNIOWA:
PIĄTEK – 12.45...
ŚMIETANKA TOWARZYSKA - PROD. USA:
NIEDZIELA – 18.45...
TONI ERDMANN - PROD. NIEMCY, AUSTRIA:
SOBOTA – 12.45...
ZAGUBIENI - PROD. CZECHY:
PIĄTEK – 18.45...
SOBOTA – 21.45...
NIEDZIELA – 09.45...
PANORAMA:
1000 OCZU DR. MADDINA - PROD. FRANCJA, USA:
SOBOTA – 10.15...
ARCADE FIRE: THE REFLEKTOR TAPES - PROD. KANADA:
SOBOTA – 22.15...
CAŁA PRZYJEMNOŚĆ PO MOJEJ STRONIE - PROD. MEKSYK:
SOBOTA – 13.15...
CZARNY MRÓZ - PROD. ARGENTYNA:
SOBOTA – 19.15...
EGZAMIN - PROD. RUMUNIA, FRANCJA, BELGIA:
SOBOTA – 09.45...
FRANCUSKI FILM - PROD. USA:
SOBOTA – 16.00...
FUOCOAMMARE. OGIEŃ NA MORZU - PROD. WŁOCHY, FRANCJA:
SOBOTA – 16.15...
GÓRA / HA’HAR / MOUNTAIN - PROD. IZRAEL, DANIA:
SOBOTA – 16.15...
KOŁYSANKA DO BOLESNEJ TAJEMNICY - PROD. FILIPINY, SINGAPUR:
SOBOTA – 13.00...
MAJĄC 17 LAT - PROD. FRANCJA:
PIĄTEK – 16.15...
MAQUINARIA PANAMERICANA - PROD. POLSKA, MEKSYK:
PIĄTEK – 19.15...
SOBOTA – 13.15...
MILES DAVIS I JA - PROD. USA:
SOBOTA – 19.15...
NIEPRAWI - PROD. RUMUNIA, POLSKA, FRANCJA:
PIĄTEK – 16.15...
NO HOME MOVIE - PROD. BELGIA, FRANCJA:
NIEDZIELA – 15.45...
POPOŁUDNIE - PROD. TAIWAN:
NIEDZIELA – 15.45...
P.S. JEROZOLIMA - PROD. KANADA, IZRAEL:
NIEDZIELA – 16.00...
PUSTYNNA BURZA - PROD. IZRAEL, FRANCJA:
NIEDZIELA – 19.15...
RESZTKI - PROD. WIELKA BRYTANIA, NIEMCY:
SOBOTA – 16.15...
RODZINA - PROD. CHINY, AUSTRALIA:
PIĄTEK – 16.00...
SERCE PSA - PROD. USA:
SOBOTA – 19.00...
STUDENT - PROD. ROSJA:
SOBOTA – 10.15...
SYN JÓZEFA - PROD. FRANCJA, BELGIA:
NIEDZIELA – 19.15...
ŚMIERĆ LUDWIKA XIV - PROD. FRANCJA, HISZPANIA, PORTUGALIA:
PIĄTEK – 16.15...
TERAZ DOBRZE, WTEDY ŹLE - PROD. KOREA POŁUDNIOWA:
NIEDZIELA – 13.15...
WINWIN - PROD. AUSTRIA:
PIĄTEK – 13.15...
ALE KINO+:
BORIS BEZ BÉATRICE - PROD. KANADA:
PIĄTEK – 10.15...
CMENTARZ WSPANIAŁOŚCI - PROD. TAJLANDIA, WIELKA BRYTANIA, NIEMCY, FRANCJA, MALEZJA, KOREA POŁUDNIOWA, MEKSYK, USA, NORWEGIA:
PIĄTEK – 19.15...
NIEZNAJOMA DZIEWCZYNA - PROD. BELGIA, FRANCJA:
SOBOTA – 19.15...
PO BURZY - PROD. JAPONIA:
NIEDZIELA – 10.15...
SUNSET SONG - PROD. WIELKA BRYTANIA, LUKSEMBURG:
NIEDZIELA – 13.15...
W PIONIE - PROD. FRANCJA:
SOBOTA – 13.15...
TRZECIE OKO: ANNA BILLER:
ANNA BILLER: KRÓTKIE METRAŻE:
HIPNOTYZER - PROD. USA 2001; TRZY WERSJE MNIE JAKO KRÓLOWEJ - PROD. USA 1994; WIZYTA INKUBA - PROD. USA 2001:
PIĄTEK – 10.00...
VIVA - PROD. USA:
SOBOTA – 22.00...
TRZECIE OKO: POSTHUMANIZM:
DZIKA - PROD. NIEMCY:
PIĄTEK – 13.15...
KONIEM BYĆ - PROD. FRANCJA, USA:
SOBOTA – 10.00...
SERCE PSA - PROD. USA:
SOBOTA – 19.00...
MISTRZOWIE KINA EUROPEJSKIEGO: AGNIESZKA HOLLAND:
MISTRZOWSKA LEKCJA KINA: AGNIESZKA HOLLAND – SPOTKANIE BEZPŁATNE, MIEJSCE: PASAŻ POKOYHOF:
NIEDZIELA – 16.00...
KOBIETA SAMOTNA - PROD. POLSKA 1981/87:
NIEDZIELA – 12.45...
CAŁKOWITE ZAĆMIENIE - PROD. WIELKA BRYTANIA, FRANCJA, BELGIA 1995:
SOBOTA – 15.45...
AGNIESZKA HOLLAND – INSPIRACJE:
UKRYTE - PROD. FRANCJA, AUSTRIA, NIEMCY, WŁOCHY:
PIĄTEK – 21.45...
MISTRZOWIE KINA EUROPEJSKIEGO: ANDRIEJ KONCZAŁOWSKI:
MISTRZOWSKA LEKCJA KINA: ANDRIEJ KONCZAŁOWSKI– SPOTKANIE BEZPŁATNE, MIEJSCE: PASAŻ POKOYHOF:
PIĄTEK – 16.00...
BIAŁE NOCE LISTONOSZA ALEKSIEJA TRIAPICYNA - PROD. ROSJA 2014:
PIĄTEK – 12.45...
MISTRZOWIE KINA EUROPEJSKIEGO: CRISTIAN MUNGIU:
EGZAMIN - PROD. RUMUNIA, FRANCJA, BELGIA 2016:
SOBOTA – 09.45...
MISTRZOWIE KINA EUROPEJSKIEGO: PETR ZELENKA:
MISTRZOWSKA LEKCJA KINA: PETR ZELENKA – SPOTKANIE BEZPŁATNE, MIEJSCE: PASAŻ POKOYHOF:
SOBOTA – 16.00...
BRACIA KARAMAZOW - PROD. CZECHY, POLSKA 2008:
SOBOTA – 12.45...
ZAGUBIENI - PROD. CZECHY 2015:
PIĄTEK – 18.45...
PETR ZELENKA – INSPIRACIE:
WSTYD / SHAME - PROD. WIELKA BRYTANIA 2011:
SOBOTA – 21.45...
MISTRZOWIE KINA EUROPEJSKIEGO: NANNI MORETTI:
DZIENNIK INTYMNY - PROD. WŁOCHY, FRANCJA 1993:
PIĄTEK – 21.45...
IDŹCIE, OFIARA SPEŁNIONA - PROD. WŁOCHY 1985:
PIĄTEK – 09.45...
POKÓJ SYNA - PROD. WŁOCHY, FRANCJA 2001:
PIĄTEK – 15.45...
KAJMAN - PROD. WŁOCHY, FRANCJA 2006:
SOBOTA – 21.45...
HABEMUS PAPAM – MAMY PAPIEŻA - PROD. WŁOCHY, FRANCJA 2011:
NIEDZIELA – 09.45...
CZERWONY LOBIK - PROD. WŁOCHY, FRANCJA 1989:
SOBOTA – 15.45...
KWIECIEŃ - PROD. WŁOCHY, FRANCJA 1998:
SOBOTA – 12.45...
MOJA MATKA - PROD. WŁOCHY, FRANCJA, NIEMCY 2015:
NIEDZIELA – 18.45...
MISTRZOWIE KINA EUROPEJSKIEGO: PIPPO DELBONO:
RETROSPEKTYWA: PIPPO DELBONO:
LĘK - PROD. WŁOCHY 2009; BLUE SOFA - PROD. WŁOCHY:
PIĄTEK – 22.00...
KREW - PROD. WŁOCHY 2013; NOTATKI Z WIETNAMU - PROD. WŁOCHY 2016:
NIEDZIELA – 13.00...
TEN OKRUTNY MROK - PROD. WŁOCHY 2006:
SOBOTA – 13.00...
PO BITWIE - PROD. WŁOCHY 2011:
PIĄTEK – 19.00...
ORCHIDEE - PROD. WŁOCHY 2013:
NIEDZIELA – 19.00...
ECCE HOMO - PROD. NIEMCY 2001:
SOBOTA – 16.00...
CIAŁO DO CIAŁA - PROD. BELGIA 2014:
NIEDZIELA – 10.00...
MATTHEW BARNEY: MISTRZ CEREMONII:
CREMASTER 3 - PROD. USA 2002:
NIEDZIELA – 19.00...
DE LAMA LÂMINA - PROD. USA 2004:
PIĄTEK – 13.00...
DRAWING RESTRAINT 9 - PROD. USA, JAPONIA 2005:
SOBOTA – 13.00...
RIVER OF FUNDAMENT - PROD. USA 2014:
PIĄTEK – 17.00...
SOBOTA – 17.00...
KINO BASKISJKIE: TRZY POKOLENIA REŻYSERÓW:
80 DNI - PROD. HISZPANIA 2010:
SOBOTA – 18.45...
ANDER - PROD. HISZPANIA 2009:
PIĄTEK – 18.45...
ARREBATO - PROD. HISZPANIA 1979:
PIĄTEK – 10.00...
BASKIJSKA PIŁKA. SKÓRA KONTRA KAMIEŃ - PROD. HISZPANIA 2003:
NIEDZIELA – 12.45...
KROWY - PROD. HISZPANIA 1992:
SOBOTA – 18.45...
KWIATY - PROD. HISZPANIA 2014:
PIĄTEK – 09.45...
NIEDZIELA – 19.00...
SKOK W PRZEPAŚĆ - PROD. HISZPANIA 1995:
PIĄTEK – 19.00...
TASIO - PROD. HISZPANIA 1984:
PIĄTEK – 12.45...
SHAKESPEARE LIVES IN FILM:
BURZA - PROD. WIELKA BRYTANIA 1979:
PIĄTEK – 22.00...
TRAGEDIA MAKBETA - PROD. WIELKA BRYTANIA 1971:
SOBOTA – 19.00...
WIELE HAŁASU O NIC - PROD. WIELKA BRYTANIA, USA 1993, POKAZ NA RYNKU, WSTĘP BEZPŁATNY:
PIĄTEK – 22.00...
NOCNE SZALEŃSTWO:
MERCY - PROD. USA 2016:
PIĄTEK – 22.15...
PSYCHONAUCI, ZAPOMNIANE DZIECI - PROD. HISZPANIA 2015:
SOBOTA – 22.15...
SOBOWTÓRY - PROD. MEKSYK 2015’:
PIĄTEK – 22.15...
ŚCIEŻKA - PROD. CHILE 2015:
SOBOTA – 22.15...
SEZON 2015/2016:
AMY - PROD. WIELKA BRYTANIA:
PIĄTEK – 22.15...
NIEDZIELA – 10.00...
BABY BUMP - PROD. POLSKA:
PIĄTEK – 18.45...
BARANY. ISLANDZKA OPOWIEŚĆ - PROD. ISLANDIA, DANIA, NORWEGIA, POLSKA:
SOBOTA – 22.00...
BRACIA / BROTHERS - PROD. POLSKA:
PIĄTEK – 13.00...
CHEVALIER - PROD. GRECJA:
PIĄTEK – 19.15...
NIEDZIELA – 10.15...
CÓRKI DANCINGU - PROD. POLSKA, POKAZ NA RYNKU, WSTĘP BEZPŁATNY:
SOBOTA – 22.00...
DEMON - PROD. POLSKA, IZRAEL:
PIĄTEK – 15.45...
NIEDZIELA – 09.45...
EISENSTEIN W MEKSYKU - PROD. HOLANDIA, BELGIA, FINLANDIA, MEKSYK, FRANCJA:
SOBOTA – 10.15...
EPOKOWY PROJEKT – PROD. ARGENTYNA, KUBA, SZWAJCARIA, NIEMCY:
NIEDZIELA – 16.00...
HIGH-RISE - PROD. WIELKA BRYTANIA, BELGIA:
SOBOTA – 09.45...
LOVE - PROD. FRANCJA, BELGIA:
SOBOTA – 22.00...
LUCYFER - PROD. BELGIA:
PIĄTEK – 22.00...
MUSTANG - PROD. FRANCJA, NIEMCY, TURCJA, KATAR:
– NIEDZIELA – 16.15...
PASOLINI - PROD. FRANCJA, BELGIA, WŁOCHY:
SOBOTA – 10.00...
SÓL ZIEMI - PROD. FRANCJA, BRAZYLIA, WŁOCHY:
PIĄTEK – 10.15...
SYN SZAWŁA - PROD. WĘGRY:
PIĄTEK – 10.15...
NIEDZIELA – 18.45...
TYSIĄC I JEDNA NOC – CZ. 3, OCZAROWANY - PROD. PORTUGALIA, FRANCJA, NIEMCY, SZWAJCARIA:
NIEDZIELA – 13.00...
VICTORIA - PROD. NIEMCY:
NIEDZIELA – 10.15...
W CIENIU KOBIET - PROD. FRANCJA:
SOBOTA – 09.45...
ZUPEŁNIE NOWY TESTAMENT - PROD. BELGIA, FRANCJA, LUKSEMBURG, POKAZ NA RYNKU, WSTĘP BEZPŁATNY:
NIEDZIELA – 22.00...
Z DALEKA - PROD. WENEZUELA, MEKSYK:
NIEDZIELA – 13.00...
POKAZY NA RYNKU:
WIELE HAŁASU O NIC PROD. WIELKA BRYTANIA, USA 1993:
PIĄTEK – 22.00...
CÓRKI DANCINGU - PROD. POLSKA 2015:
SOBOTA – 22.00...
ZUPEŁNIE NOWY TESTAMENT - PROD. BELGIA, FRANCJA, LUKSEMBURG:
NIEDZIELA – 22.00...
FILMY DLA DZIECI:
FILMY DLA DZIECI 5+ (2):
KUCHENNE BAJECZKI: SOS TATARSKI - PROD. CZECHY 2014; TRUDNO BYĆ WRÓBELKIEM – PROD. ROSJA 2014; Z ŻYCIA KOTKÓW - PROD. ROSJA 2015; MINUTOWY FILM O NATURZE: CHCIAŁBYM BYĆ KARPIEM - PROD. HOLANDIA 2015; MINUTOWY FILM O NATURZE: MÓJ CHOMIK WYGLĄDA ZUPEŁNIE JAK JA - PROD. HOLANDIA 2015; MAŁE NASIONKO - PROD. FRANCJA, SZWAJCARIA 2015; PIŁECZKA / BOUNCE - PROD. WIELKA BRYTANIA 2015:
SOBOTA – 10.00...
FILMY DLA DZIECI 7+:
CZERWONY PIORUN - PROD. USA, HISZPANIA 2015; ROBOT I WIKING - PROD. WIELKA BRYTANIA 2015; PAWO - PROD. NIEMCY 2015; O MAMIE - PROD. ROSJA 2015; MINUTOWY FILM O NATURZE: MEDUZOWA POGODA - PROD. HOLANDIA 2015; MINUTOWY FILM O NATURZE: MÓJ KOT WE MNIE - PROD. HOLANDIA 2015; MINUTOWY FILM O NATURZE: KOŚCI - PROD. HOLANDIA 2015; ALICJA Z TORONTO - PROD. KANADA 2015; NIEDŹWIEDZIE OPOWIASTKI - PROD. CZECHY 2015:
NIEDZIELA – 10.00...
48 HOUR FILM PROJECT WROCŁAW 2016 (POKAZY NA RYNKU):
SMART LIFE - REŻ. ELWIRA IWANOWSKA:
PIĄTEK – 22.00...
ANTEK - REŻ. MARIUSZ SOBCZAK:
SOBOTA – 22.00...
GUNS’N’HORSES - REŻ. ALEKSANDER KOZŁOWSKI:
NIEDZIELA – 22.00...
KONCERTY / SETY DJ-ÓW / STREFA CHILLOUT – KLUB FESTIWALOWY W ARSENALE:
WAGLEWSKI FISZ EMADE – BILETY 20 ZŁ, 25 ZŁ:
PIĄTEK – 22.00...
HOAX & PAIDE – DJ SET – WSTĘP BEZPŁATNY NA PODSTAWIE KARNETU/AKREDYTACJI LUB BILETU NA KONCERT W DANYM DNIU LUB FESTIWALOWEGO BILETU FILMOWEGO Z DNIA WYDARZENIA:
PIĄTEK – 00.00...
RSS BOYS – WSTĘP BEZPŁATNY NA PODSTAWIE KARNETU/AKREDYTACJI LUB BILETU NA KONCERT W DANYM DNIU LUB FESTIWALOWEGO BILETU FILMOWEGO Z DNIA WYDARZENIA:
SOBOTA – 22.00...
NATALIE BERIDZE/TBA – DJ SET – WSTĘP BEZPŁATNY NA PODSTAWIE KARNETU/AKREDYTACJI LUB BILETU NA KONCERT W DANYM DNIU LUB FESTIWALOWEGO BILETU FILMOWEGO Z DNIA WYDARZENIA:
SOBOTA – 00.00...
ROMEK REGE - DJ SET – WSTĘP BEZPŁATNY NA PODSTAWIE KARNETU/AKREDYTACJI LUB BILETU NA KONCERT W DANYM DNIU LUB FESTIWALOWEGO BILETU FILMOWEGO Z DNIA WYDARZENIA:
NIEDZIELA – 23.30...
POKAZ PRZEDPREMIEROWY:
LEGION SAMOBÓJCÓW 3D NAPISY – PROD. USA:
CZWARTEK – 20.30...
PREMIERY:
EPOKA LODOWCOWA. MOCNE UDERZENIE 2D DUBBING– PROD. USA:
PONIEDZIAŁEK – 14.00, 18.00...
WTOREK – 12.30, 16.30, 18.30...
ŚRODA – 12.30, 14.30, 18.30...
CZWARTEK – 12.30, 16.30, 18.30...
EPOKA LODOWCOWA. MOCNE UDERZENIE 3D DUBBING– PROD. USA:
PONIEDZIAŁEK – 16.00...
WTOREK – 14.30...
ŚRODA – 16.30...
CZWARTEK – 14.30...
JASON BOURNE– PROD. USA:
PONIEDZIAŁEK – 14.30, 17.00, 19.30, 22.00...
WTOREK –13.00, 15.30, 18.00, 20.30...
ŚRODA – 13.00, 15.30, 18.00, 20.30...
CZWARTEK – 13.15, 15.45, 18.15, 20.45...
WRÓBLE– PROD. ISLANDIA, DANIA, CHORWACJA:
PONIEDZIAŁEK – 20.15...
WTOREK – 18.00...
ŚRODA – 15.45...
CZWARTEK – 18.00...
ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI – PROD. POLSKA, SZWECJA:
PONIEDZIAŁEK – 15.45, 18.00, 20.15, 22.30...
WTOREK – 14.30, 16.45, 19.00, 21.15...
ŚRODA – 17.00, 19.15, 21.30...
CZWARTEK – 14.45, 17.00, 19.15, 21.30...
NOWOŚCI W REPERTUARZE:
CHEVALIER – PROD. GRECJA:
PONIEDZIAŁEK – 18.00, 22.30...
WTOREK – 15.45, 20.15...
ŚRODA – 13.15, 20.15...
CZWARTEK – 15.45, 20.15...
GENIUSZ – PROD. WIELKA BRYTANIA, USA:
PONIEDZIAŁEK – 15.15, 19.30, 21.45...
WTOREK – 13.45, 16.00, 20.15...
ŚRODA – 14.00, 18.15, 20.30...
CZWARTEK – 14.00, 18.15, 20.30...
NEON DEMON – PROD. FRANCJA, DANIA, USA:
PONIEDZIAŁEK – 14.30, 17.00, 19.30, 22.00...
WTOREK – 13.30, 16.00, 18.30, 21.00...
ŚRODA – 13.30, 16.00, 18.30, 21.00...
CZWARTEK – 13.30, 16.00, 18.30, 21.00...
POZOSTAŁE TYTUŁY:
DZIEWCZYNY INNE NIŻ WSZYSTKIE – PROD. FINLANDIA:
PONIEDZIAŁEK – 17.15...
WTOREK – 16.15...
ŚRODA – 16.15...
CZWARTEK – 16.15...
FACET NA MIARĘ – PROD. FRANCJA:
PONIEDZIAŁEK – 15.15, 20.00, 22.15...
WTOREK – 13.00, 15.15, 20.00...
ŚRODA – 13.00, 15.15, 20.00...
CZWARTEK – 13.15, 18.00...
GHOSTBUSTERS: POGROMCY DUCHÓW 2D NAPISY – PROD. USA:
PONIEDZIAŁEK – 14.00, 16.30, 19.00, 21.30...
WTOREK – 13.30, 16.00, 18.30, 21.00...
ŚRODA – 13.30, 16.00, 18.30, 21.00...
CZWARTEK – 13.30, 16.00, 18.30, 21.00...
GHOSTBUSTERS: POGROMCY DUCHÓW 3D NAPISY – PROD. USA:
PONIEDZIAŁEK – 20.00...
WTOREK – 20.30...
ŚRODA – 20.30...
CZWARTEK – 20.30...
ILUZJA 2 – PROD. USA:
PONIEDZIAŁEK – 14.00, 19.15, 22.00...
WTOREK – 13.30, 18.15, 21.00...
ŚRODA – 13.30, 18.15, 21.00...
CZWARTEK – 13.30, 18.15, 21.00...
KAMPER – PROD. POLSKA:
PONIEDZIAŁEK – 17.30...
WTOREK – 18.15...
ŚRODA – 16.15...
CZWARTEK – 16.15...
SUBTELNOŚĆ – PROD. FRANCJA:
PONIEDZIAŁEK – 15.45...
WTOREK – 13.15...
ŚRODA – 18.00...
CZWARTEK – 13.15...
TAJEMNICE MANHATTANU – PROD. USA:
PONIEDZIAŁEK – 17.30...
WTOREK – 17.30...
ŚRODA – 17.30...
CZWARTEK – 15.30...
NOWE HORYZONTY DLA SENIORA:
CHOCOLAT – PROD. FRANCJA:
ŚRODA – 14.00...
WÓZKOWNIA:
FACET NA MIARĘ – PROD. FRANCJA:
CZWARTEK – 11.00...
Komentarze (0)