komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Damazego, Waldemara

Wrocławscy policjanci natychmiast odnaleźli złodzieja

poniedziałek, 9.10.2017 09:00 , komentarze: 0 , odsłony: 685
kategorie artykułu:

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 37-letniemu mężczyźnie, podejrzanemu o kradzież motoroweru. Do zdarzenia doszło przy ul. Sycowskiej we Wrocławiu. Natychmiastowe działania policjantów z Komisariatu Policji Wrocław Osiedle doprowadziły do zatrzymania sprawcy kradzieży i odzyskania motoroweru o wartości 2000 złotych.

Policjanci wspólnie ze zgłaszającym natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży mienia udali się w penetrację terenu i rozpoczęli poszukiwania pojazdu.

W trakcie podjętych działań na ul. Krzywoustego we Wrocławiu funkcjonariusz zauważył trzech mężczyzn, wśród których jeden z nich był w kasku i prowadził motorower. Według opisu zgłaszającego przypominał on ten, który został niedawno skradziony.

Podczas rozmowy z policjantem mężczyzna twierdził, że pojazd jest jego własnością. Będący na miejscu poszkodowany, od razu rozpoznał swoją własność, podająć charakterystyczną cechę motoroweru.

W trakcie dalszych czynności zatrzymany 37-latek oświadczył, że motorower stał zaparkowany przy ulicy Sycowskiej z kluczykami znajdującymi się w stacyjce, a on chciał go zabrać, żeby zaprowadzić na myjnię.

Za przestępstwo kradzieży mienia grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.
 

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

piątek, 8.12.2017 14:36
poniedziałek, 4.12.2017 15:12
2
niedziela, 3.12.2017 11:50
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche