Wrocławski policjant na podium w zawodach biegowych na dystansie półmaratońskim

środa, 9.8.2017 12:10 847 0

Starszy aspirant Paweł Jankowski z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu startując na dystansie 21,097 km w III Biegu Montera w 73 Rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zdobył aż trzy trofea. Cała impreza odbyła się w Przeworsku w województwie podkarpackim.

Policjant w klasyfikacji służb mundurowych zajął III miejsce, w kategorii mężczyzn do lat 40 uplasował się na drugiej pozycji, w kategorii IPA (International Police Association) linię mety przekroczył również jako drugi.

Impreza biegowa, w której startował nasz kolega odbyła się 5 sierpnia br. w miejscowości Przeworsk (woj. podkarpackie). St. asp. Paweł Jankowski służy w Policji od 19 lat, od 6 lat amatorsko trenuje biegi, osiągając bardzo dobre rezultaty w zawodach na różnych dystansach, zarówno tych 10-cio kilometrowych, jak i maratońskich.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz zawodowych.

Źródło: KMP we Wrocławiu