komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 22 listopada 2017

Cecylii, Wszemily

Wrocławskie MPWiK szukając pracowników stawia na sieć…internetową!


poniedziałek, 21.8.2017 11:39 , komentarze: 0 , odsłony: 880
kategorie artykułu:

Pracuj z nami – nowa zakładka internetowa Wrocławskiego MPWiK. Spółka z jej pomocą chce jeszcze skuteczniej dotrzeć do potencjalnych pracowników. Chętni do pracy w MPWiK oprócz aktualnych ofert znajdą tam  także najważniejsze informacje o firmie i korzyściach jakie czekają na  pracowników. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu jest pierwszą spółką wodociągową, która w celu rekrutacji pracowników stworzyła do tego własny profesjonalny serwis internetowy. 

Stworzenie zakładki to odpowiedź na dynamicznie zmieniającą się sytuację na lokalnym rynku pracy. Wrocławskie MPWiK podobnie jak inne firmy, prowadzą w ostatnich miesiącach stałą rekrutację do swojego zespołu. Zakładka „Pracuj z nami” doskonale uzupełnia dotychczasowe działania z zakresu HR i wzmacnia wizerunek MPWiK jako odpowiedzialnego, nowoczesnego pracodawcy we Wrocławiu.

- W ostatnich latach położyliśmy nacisk na usprawnianie procesów produkcji wody, usuwania awarii i oczyszczania ścieków, jednocześnie poprawiając warunki pracy. Nasza spółka jest innowacyjnym i nowoczesnym pracodawcą, który dobrym pracownikom zapewnia stabilne zatrudnienie z ciekawym pakietem socjalnym. Dajemy możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach. O szczegółach można się przekonać odwiedzając naszą zakładkęzapewnia Witold Ziomek prezes zarządu MPWiK S.A we Wrocławiu. 

Spółka, która na co dzień świadczy swoje usługi mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, zatrudnia obecnie 700 osób. To jedno z największych przedsiębiorstw z branży wod-kan w Polsce. Obecnie rekrutacja obejmuje głównie stanowiska pracowników inżynieryjnych i produkcyjnych. Na stronie pojawiają się również oferty dla pracowników administracyjno-biurowych. 

- W zakładce w łatwy i atrakcyjny sposób prezentujemy naszą ofertę, opisujemy realizowane projekty, opowiadamy o naszej kulturze organizacyjnej. Nasza zakładka już cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców. W ciągu kilku pierwszych dni odnotowaliśmy kilkaset odsłon. 
Mamy nadzieję, że to przełoży się również na liczbę składanych aplikacji - podkreśla Tomasz Jankowski rzecznik prasowy MPWiK S.A we Wrocławiu.

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 20.11.2017 17:08
wtorek, 14.11.2017 12:08
poniedziałek, 13.11.2017 15:54
poniedziałek, 6.11.2017 21:34
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ