komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 24 czerwca 2017

Jana, Danuty

Zabierz mnie Tato do kina!

poniedziałek, 19.6.2017 13:29 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

„Dzień Taty” to fantastyczna okazja, żeby spędzić ten czas razem z dzieckiem. 24 i 25 czerwca, o godzinie 12:00 Kina Helios Magnolia Park i Aleja Bielany zapraszają na specjalne pokazy animacji „Przytul mnie” w kinach Helios. Seanse odbywają się ramach akcji „ZABIERZ MNIE TATO DO KINA”.

„Przytul mnie” to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący relacje między tatą i synem. W zabawny, ale jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między nimi. Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, gdzie nigdy się nie nudzą. Każdy dzień różni się od poprzedniego i przynosi nową, ekscytującą przygodę. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt.

Przed seansem czekają na Was fantastyczne atrakcje oraz konkursy z nagrodami od kina Helios. Dodatkowo wszyscy opiekunowie otrzymają pamiątkową kartkę, na której mogą razem z dziećmi odrysować swoje dłonie. A dla każdego małego widza nadmuchamy balonik.

Ceny biletów:
Na seanse „Przytul mnie” w ramach akcji „ ZABIERZ MNIE TATO DO KINA” w Kinach Helios obowiązuje specjalna cena biletu. Bilet wstępu kosztuje tylko 18 zł dla każdego uczestnika.

Więcej informacji, wspaniałych konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 22 godz temu
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki